Cup Carrier Tray, 8 Oz To 32 Oz, Four Cups, Kraft, 300/carton
Boardwalk®
SKU: BWK4CUPCARRIER
Shop with us today! No membership fee required!
$100 minimum orders
FREE DOCK-TO-DOCK SHIPPING $2,000*
| Material(s) | Molded Fiber |
| Width | 8.85" |
| Depth | 8.85" |
| Cup Size (Range) | 8 oz to 32 oz |
| Ship Class Code | D |
| Post-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Total Recycled Content Percent | 0% |
| Global Product Type | Four Cup Trays |
| Color(s) | Kraft |
| Height | 2" |
| Cup Trays Capacity (text) | Four Cups |
| Mpn | BWK4CUPCARRIER |
| Manufacturer | Boardwalk® |
| Processing Time | 1-2 Business Days |
| Brand | Boardwalk® |
Subscribe TODAY for our monthly newsletter!